Poznaj naszą historię restauracja angelika

Angelika to kameralna, rodzinna restauracja z tradycjami mieszcząca się w Falenicy, prowadzona od samego początku istnienia przez tą samą rodzinę. Działa na rynku nieprzerwanie od 50 lat, zmieniając i rozwijając się wraz z nowym, młodym pokoleniem właścicieli. Najstarsi Mieszkańcy Falenicy pamiętają Angelikę z lat 50 i chętnie do nas wracają, zabierając ze sobą już dorosłe wnuki.

Od wielu lat restauracja cieszy się nieustającym powodzeniem wśród mieszkańców Wawra i okolic. Przez cały ten czas staramy się spełniać Państwa oczekiwania, a wszystkie sugestie są dla Nas motywacją do dalszego działania i rozwoju!

W naszej karcie znajdą Państwo dania kuchni polskiej oraz wyśmienitą włoską pizzę . Ogromną popularnością cieszy się kaczka w pomarańczach oraz krem czosnkowy w chlebie. Poza tradycyjnymi daniami kuchni polskiej znajdziecie u nas wyśmienite krewetki w sosie maślano- winnym, a także makarony. Dla tych co kochają słodkie, polecamy mocno czekoladowy suflet, pyszną bezę z owocami lub domową szarlotkę. Nasze menu zmienia się również pod kątem dostępności produktów sezonowych.

Ponadto wszystkie dania dowozimy w dowolnie wybrane przez Państwa miejsce. Gwarantujemy jedzenie z dostawą na terenie: Falenicy, Miedzeszyna, Radości, Anina, Wawra oraz Otwocka i Józefowa.

Niepowtarzalna atmosfera Restauracji sprzyja celebrowaniu nie tylko smaków, ale też wyjątkowych chwil spędzonych z rodziną lub przyjaciółmi przy winie.
Zachęcamy do organizacji przyjęć okolicznościowych oraz spotkań w naszej restauracji. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, smaczne dania i wyjątkową atmosferę.

A jeśli zechcą Państwo przyjechać do Nas na rowerach i zjeść obiad na świeżym powietrzu to warto skorzystać z naszego ogródka restauracyjnego z kącikiem zabaw dla maluchów. Dzieci mogą korzystać z placu zabaw oraz trampoliny, a jeśli zgłodnieją to kucharze przygotują dla nich coś specjalnego z menu dziecięcego!

Od samego początku istnienia restauracji naszym głównym celem było oferowanie produktów o wyjątkowej jakości oraz zapewnienie obsługi na najwyższym poziomie. Staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom i nieustannie się rozwijać!

Przyjdź do nas, spróbuj naszych dań i zostań z nami na zawsze!Otrzymaliśmy Subwencję Finansową od Polskiego Funduszu Rozwoju .